Imam 29 godina, pre 4 meseca sam imala biohemijsku trudnocu koja je yavrsila kao obilnija menstruacija. Iya toga sam po preporuci lekara pauyirala 3 meseca pa smo ponovo radili na bebi i sledeca menstruacija mi je kasnila 5 dana pa sam uradila betu koja je iznosila 35 da bi ve' sledeci dan dobila krvarenje i sve se ponovo zavrsilo kao menstruacija. Lekar mi je rekao da sam mlada i da nije potrebno raditi nikakve dodatne pretrage da treba pricekati, inace sam zdrava i imam redovne cikluse na 28 dana. Koje pretrage mogu da uradim sama. Hvala

    Odgovoreno: 27. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) .