Vrlo cesto, par puta godisnje mi se desava da imam pojacan sekret, a ne pijem nikakve lekove ni antibiotike. U toj situaciji kupim kansen 3 vaginalete i resim problem. Pitanje je: da li je normalno imati tako cesto vaginalnu kandidijazu i kako se to resava trajno, tj. Kako izbalansirati vaginalnu floru? Hvala u napred!

    Odgovoreno: 26. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.