Kolika je tacnost baby rapid testa ukoliko se ne uzme prvi jutarnji, nego drugi jutarnji urin? I da li vlaznost iz kupatila moze uticati na rezultat testa? Rizican odnos se desio pre vise od dve nedelje, poslednja menstruacija je trajala krace a tri dana pre nje se pojavio braonkast sekret. Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Baby rapid testa dosta pouzdan test, inace test se radi cim kasni ocekivana regularna menstruacija, i ako nije prvi jutarnji urin, takodje ni vlaznost iz kupatila ne utice na rezultat.