Postovani, imam izrazenu dlakavost na predjelu lica, ispod pupka i straznjicu, citala sam dosta clanaka o tom i uglavnom pise da su uzrok policisticni jajnici, simptomi polic. Jajnika su neredovna menstruacija, dubok glas i problemi s kozom, a kod mene je ciklus redovan, nemam dubok glas, jedino imam problem s kozom po tijelu (po leđima) . . . Pise da je mozda i nasljedno od roditelja (mama mi je isto dlakava kao ja) . . . Kakvo je vase misljenje?? Nisam udana, imam 30 god. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 25. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin, testosteron samo 14 dan ciklusa) .