Pre nedelju dana mi se pojavio gust beli sekret neprijatnog mirisa, kupila sam kanesten 1 i simptomi su vec sutradan nestali. . Juce tokom seksualnog odnosa sam osetila bol u vagini i nakon odnosa primetila krv u maloj kolicini, nakon toga su mi se javili sekret i beli sekret opet praceni neprijatnim mirisom. . . . Tokom dana odlazeci u toalet, pri brisanju nakon mokrenja sam na papiru uocavala krv. Sinoc sam stavila lomeksin i jutros su simptomi, poput gustog sekreta i neprijatnog mirisa nestali, dok su peckanje i svrab malo prisutni kao i krv i dalje na papiru nakon mokrenja. . . Imam 23, 5 godinai stalnog partnera vec pet godina. Imala sam kondilome pre sest godina i nisu se vracale od tada. . Sledecu menstruaciju ocekujem tek cetvrtog juna. Volela bih da me posavetujete vasim strucnim misljenjem sta ukazuju simptomi koje sam navela, sobzirom da moj ginekolog ne radi pre srede a ne znam da li je ovo uzbuna za otici kod privatnog lekara. Ivana

    Odgovoreno: 25. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste videli da li imate upalu grlivca materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com