Postovani, tokom prvog dana menstruacije desavaju mi se jaki bolovi sto je normalno, ali pored bolova, ruke, noge i lice mi se koci a ujedno i trnu. Nisam sposobna da pricam, moji roditelji su tu da mi pomognu. Bila sam kod ginekologa kada mi se to desilo. Moj ginekolog mi je rekao da je to neobicna pojava i da nesto nije uredu sa nervima. Dali su mi infuziju glukoze i vitamin b6 i b12. Otpustena sam kuci istog dana. To kocenje je zastupljeno jedno 1h vremena. Ja inace ne dobijam redovno, poslednji put sam imala pre 1, 5 godine, a prvu menstruaciju sam dobila sa punih 18 godina. . . Volela bih da cujem vase misljenje. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 25. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Slazem se sa kolegom da su neobicne pojave koje zahtevaju vise ispitivanja, za pocetak savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa a prolactin samo 14 dan ciklusa) , kao i krvnu sliku.