Postovani, imam problem zatrudnjivanja, uradila sam sve potrebne analize radi utvrdjivanja moguceg problema od krvi, hsg, histeroskopije, sve sto je doktor mislio da treba, sve analize su pozitivne tj u redu, ali nista, da napomenem da imam zavaljenu materice, ne uzimam terapiju jer nije potrebna, sta je moguci problem i sta preporucejete radi manjeg razmisljanja o tome jer je moguce da je pr u psihi, sta uzeti tj postoji li lek radi moguceg opustanja i ne razmisljanja. Hvala unapred i hvala na mogucem brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 24. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prlolactin samo 14 dan ciklusa) kao i spermogram i spermokulturu vaseg partnera. .