Poštovani, prije 2 i pol godine sam rodila curicu, začeta je bez problema, dojila sam ju 19mjeseci. Sada moj muz i ja zelimo jos jedno dijete, no već nekoliko mjeseci ne uspijevam zatrudniti. Ciklusi su mi uvijek redovni, svakih 27 dana (tu i tamo dan ili dva zna odsutpiti) . Meni iz dojki jos uvijek, na pritisak, curi mlijeko. Naravno u maloj količini ali curi. Zanima me moze li to predstavljati problem kod zatrudnjivanja i ako da, postoji li način kako ga rijesiti? Hvala vam unaprijed na odgovoru.

    Odgovoreno: 23. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status posebno prolactin (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) , ako je uzrok visok prolactin, vas lekar ce vam prepisati adekvatnu terapiju.