Postovani, poslednju menstruaciju sam dobila 01. 05. 15. 05. Sam imala ovulacijsko krvarenje koje cesto imam i za koje moj ginekolog tvrdi da je normalna pojava (sluzav, braon iscedak) . Ti simptomi su prestali nakon 3-4 dana. 21. 05. Sam ponovo primetila sluzav providan iscedak bez krvi. 22. 05. Sam imala odnos posle pola godine i sutradan 23. 05. Sam ponovo primetila sluzav iscedak ali sa svetlom krvi (sukrvica) . Da li je opasno? Da li se to desilo jer dugo nisam imala odnose? I da li je moguce da sam imala 2 ovulacije u toku jednog ciklusa ili se jednostavno radi o jednoj ovulaciji koja traje duze nego obicno? Htela bi da napomenem da sam cesta kod ginekologa i da je uvek sve u redu, ukljucujuci i rezultate papa testa. Hvala unapred!!!

    Odgovoreno: 24. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .