Postovani mozete li mi protumaciti nalaz. Test name tbhcg2 result 0, 17 ref range 0, 10-2, 70. Hvala puno

    Odgovoreno: 24. 05. 2013.

Komentari na pitanje: #116379

    • Postovani imam jedno pitanje, test tbhcg2 mi je dala moja doktorka radi utvrdjivanja trudnoce. Rezultat je bio 0, 13u/l. Zanima me dali sam trudna?

    • Postovani da ref vrednosti su toliko a rezultat je 0, 17. Onda znaci da mogu da nadam se trudnoci? Doktorka mi radi u cetvrtak da li da sacekam ili da odewm ranije kod nekog drugog. Inace i dalje pijem bromokriptin. Hvala puno na odgovoru.