Poštovani, na zadnjem ginekološkom pregledu doktor mi je rekao da imam proširen uterus, pa me zanima slijedeće: - šta to zapravo znaci, hoce li mi to otežati začeće budući da planiram trudnoću? - mam redovan ciklus od 28 dana, zanima me kad su mi plodni dani, i da li trebam otići kod ginekologa da mi to odredi ili mogu sama izračunati? Zahvaljujem se na izdvojenom vremenu. Hvala lejla

    Odgovoreno: 24. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam na sta mislio vas ginekolog pod prosiren uterus, pozeljno je proverite hormonski status, da bi vas ginekolog izracunao plodni dani, inace prvi simptom plodnih dana je povećan vaginalni iscjedak, takodje jači libido u plodnim danima.