Postovani, pijem pilule logest redovno godinu dana. Nisam bila u mogucnosti da popijem dve pilule, nakon cega sam prokrvarila. Nisam imala seksualne odnose u medjuvremenu. Nastavila sam da pijem pilule, i prestalo je krvarenje, trajalo je samo taj jedan dan, i bilo je dosta vodeno. Takodje sam premorena zadnjih par dana, ne znam da li to ima neke povezanosti.

    Odgovoreno: 22. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Sada zavrsite te tablete i sacekajte redovnu menstruaciju, i od tada pocinjete novu kutiju. Premorenost ne mora da ima veze s time.