Imala sam menstruaciju 25. Aprila, aa zatim popila pilulu za dan posle 5. Maja. Krvarenje je pocelo 10. Maja i trajalo 6 dana, aa zatim ponovo 20. Maja. Znam da pilula remeti ciklus, ali zanima me da li je ovo u redu jer mi utice i na ishranu.

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Da, moguce da se pojavi ne uredne krvarenje kao nezeljno dejstvo, sacekajte prvu regularnu menstruaciju, do tada budite na oprez dok vodite ljubav. Pijete vise tecnosti, corbasto i vitamine.