Ovako ja i decko smo imali seksualne odnose 19. 5 uvecer. . Menstruacija mi je zavrsila 14. 5. . Tokom spolnog odnosa pukao je kondom i on je svrsio u mene. . Ja neznam racunat dali su to plodni ili neplodni dani i dali je moguce da zatrudnim jer sada nebi htjela djete. . Ako moze sto prije odgovor menstruacija mi dolazi tek oko 30-35 dana

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Da postoji mogucnost da ste zatrudneli, sacekajte ako vam bude kasnila menstrucija posle 35-og dana ciklusa, uradite test za terudnocu.