Jos u januaru 2013godine sam otkrila da mogu nakon sto jedem da izbacim hranu iz sebe. A kako sam od svoje 14god. Na dijetama prevarila sam se da je to nesto dobro. Medjutim, zbog cestog, pa i svakodnevnog povracanja menstruacija mi se ne javlja vec 4mjeseca. Da li znate sta treba da uradim? Javljala sam se ginekologu ali ona je ona j rekla da ce to samo vremenom doci na svoje. . . Ja mislim da mozda nece i strah me je da mi se nikada ne vrati.

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Pokusajte prvo da se normaln hranite i da pijete sto vise tecnosti i da jedete corbasto i da uzimate multivitamine, ako za 2-3 nedelje ne dobijate menstruaciju savetujem vam da proverite hormosnki status.