Dobar dan, imam 26 godina i prije 3mj mi je dijagnosticirana endometrioza. 2mj sam primala injekcije koje su mi zaustavile menstruacijuni sad pijem pilule da bi opet sve doslo u normalu i da ponovno (climen) dobijem menstruacijun moje pitanje je, dali. Mogu ostati trudna dok pije. Te pilule?

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Tesko ostati trudni kad koristite climen tablete, jer climen sadrži oba tipa hormona estradiol i progestagen, i moze samo da priprema organizam da bi ponovo fuksionisao hormonski status.