Postovani, imam 24godine. U ranijoj dobi sam imala problem sa trajanjem menstruacije (dugo mi je trajala) zbog cega sam uzimala hormonsku terapiju. Hormonsku terapiju ne uzimam vec dvije godine jer mi menstruacija traje koliko toliko u redu. Trebala sam menstruaciju dobit prekjucer i dobila sam ali krvavi iscjedak koji je nestao jucer a pojavio se opet danas. Sinoc sam imala jake grceve u stomaku. Neznam sto bi to moglo biti? Unaprijed hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uraditie uz pregled jajnika da bi ste proverili da li imate cisticne janike.