Pre neki dan, 15. Maja, mi je radjena explorativna kiretaza i to treci put za dve godine. Moje pitanje je koliko dugo treba da traje krvarenje (nije obilno, vec neznatno svaki dan) i posle koliko vremena je dozvoljen snosaj? Posle prve dve kiretaze nisam krvarila ovako dugo, svega 2-3 dana.

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Oskudno krvarenje moze trajati do 7 dana, ako ne prestane javite se vasem ginekologu. Inace snosaj mozete imate posle prestanka krvarenja.