Postovani, prilikom odnosa sa deckom, uvek smo koristili zastitu. Ipak, poslednji put, pre 4 dana, nismo koristili kondom i ja sam pre 3 dana dobila belicasti iscedak, peckanje pri mokrenju i slabe bolove u donjem levom delu stomaka, povremeno i desnom. Pila sam caj od persuna i dosta mi je pomogao, gotovo i ne osecam peckanje vise, jedino se jos uvek javlja sekret, ali nema miris i i dalje je beo, gotovo proziran. Imam li razlog za paniku, o cemu bi moglo da se radi, posto nisam u mogucnosti da u naredna dva dana posetim ginekologa. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 21. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .