Molim vas, ako mozete da mi odgovorite na nedoumicu oko kondiloma. Dobila sam ih od partnera pre par meseci i skoro isla na skidanje radio talasima. Ono sto me zanima je partner. Pojavile su mu se bele male tacke na udubljenju ispod vrha penisa. Da li su to manifestovani kondilomi? Jos me brine i to sto nisam sigurna na koji nacin je najbezbednije sada imati polni odnos, s obzirom da ih on svakako ima, manifestovane ili ne, a ja sam lecena od toga. Da li je tacno da postoji u takvim okolnostima velika sansa da se manifestuju kod mene opet? Da li postoji nacin da se partner leci, posto mi je lekarka rekla da cu vremenom postati otporna? Da li je to tacno? Izvinite na kolicini pitanja, veoma sam zabrinuta, a od mog lekara dobijam sture odgovore.

    Odgovoreno: 20. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Neka se vas partner pregleda, moguce da su kondilomi, najbezbednije imati odnose sa kondomom, moguce da dodje do recidiva kod vas, da postoji nacin da se vas partner leci na isti nacin kao i vi radioltalasima.