Imala sam prvi odnos (zaštićen) sa dečkom pre mesec dana. Ejakulirao je unutra a kondom je ostao čitav. Nakon toga, odnose smo imali pre nedelju dana. U toku jednog nismo imali zaštitu i nije ejakulirao u meni, dok smo za vreme drugog koristili kondom (to mi nisu bili plodni dani) . Zanima me da li je moguće da, u slučaju da sam zatrudnela tokom nekog od ovih odnosa, mogu to da saznam odmah i na koji način? I da li je rano da se pojave bilo kakvi simptomi?

    Odgovoreno: 20. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Rano je da se pojave bilomkakvi simptomi, dale su sanse da ste trudni, sacekajte ako vam kasni menstruacija, uradite test za trudnocu.