Dobro vece, u petak ujutru sam imala nezasticen odnos sa deckom, i svrsio je u mene, tog dana popodne sam popila pilulu. Zanima me da li je normalno da se prokrvari od pilule posle 5 dana? Posto sam u cetvrtak primetila krv na gacama, mislila sam da ce biti malo, ali evo danas je drugi dan i imam utisak kao da sam dobila. Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Da, moguce je da dobijete menstrualno krvarenje od tablete za dan posle, savetujem vam da se javite vasem ginekologu posle menstruacije.