Molim vas da mi pojasniti ginekološki, kolposkopski nalaz: pvu konična, hipertrofična; vanjsko ušče ovalno; cirkularno oko vanjskog ušča široka polja baze i mozaika, lugoj neg,; također cirkularno oko v. Ušča naznačena su polja leukoplakije i to na 3h, 5h, 7h i 11h. , lugol negativno. Ostali dio pvu prekriven pločasto slojevitim epitelom koji dobro prima lugol. Preporučuju mi uradim biopsiju. Zanima me je li ovo strašno i kako se liječi

    Odgovoreno: 17. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Sve sto ste spomenuli je posledica upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja, nije strasno ako se adekvatno leci.