Postovani pre godinu dana obolela sam od herpesa tip 2. Interesuje me da li se moze zaraziti sa ovim virusom preko dellenja kupatila sa drugim osobama?? (radim sezonski tako da se desi da delim kupatilo) prvo ispoljavanje herpesa desilo se 3-4 dana posle nezasticenog odnosa sa deckom sa kojim sam u vezi. I dali on moze da bude nosioc virusa iako nema siptome i koje analize bi trebao da radi da bo se to utvrdilo. . Unapred hvala

    Odgovoreno: 16. 05. 2013.

Komentari na pitanje: #116121

    • Rami Aburas 17. 05. 2013.

      Ako vas partner nema smetnje, bice sve uredu, neka i vas partner za svaki slucaj uradi analize krvi na herpes.

    • Postovani. Preko analize grvi mi je vec utvrdjen herpes dok briseve sam vec radila i u tom trenutku infekcije nije bilo oni su ok. Interesujeme koje analize treba da se urade da bi se utvrdilo da je osoba muskog pola zdrav nosioc virusa