Postovanje, imam 36 godina i vise od godinu dana nemam ciklus, imam 10 godina vec miom kazu mali ne raste, i nekoliko cista koje pucaju. Danas sam uradila nalaze zelim ciklus da dobijem jer zelim dete molim vas recite mi vase misljenje, sta da pijem, i dali ako to smeta ciklusu i trudnoci da idem na laparaskpiju. Tsh 1, 97, fsh 3. 2, lh 6. 6, prolaktin 757, estradiol 94, 9, progesteron 0. 20, testeron 5. 7. Dali je potrebna laparaskopija??? I dali bi mi smetao miom od 15 mm, ako zatrudnim?? Hvala od srca. Sta da pijem za ciklus da dobijem. Je poštovana, miom vam nece smetati da zatrudnite, ali ocigledno da imate hormoski poremecakj, niste spomenuli kog dana ciklus uradjen hormoski status, ali imate visok prolactin, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron, testosteron 7, 14, 21 dan ciklusa) . Pozdrav. . . . Nemam ja uopste ciklus, znaci ne dobijam vise od godinu dana??? Hvala

    Odgovoreno: 15. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Miom vam nece smetati da zatrudnite, ali ocigledno da imate hormoski poremecakj, niste spomenuli kog dana ciklus uradjen hormoski status, ali imate visok prolactin, savetujem vam da uradite hormonski status
      (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron, testosteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .