Postovani, kad god decko svrsi u mene zali se na crvenilo. . Ne na glavicu vec sa strane. . Kaze da ga ne boli samo sto se pojavi to crvenilo koje traje 2-3 dana. . Ja sam skoro isla na pregled i sve je u redu samo sto sam imala pojacan sekret ali to se maklo sa vaginaletama koje sam koristila. . Nagovaram ga da podje do doktora ali kaze da to nije strasno. . Ocemu se radi?

    Odgovoreno: 12. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .