Postovani, zavrsila mi se menstruacija ali sam primetila da svaki dan imam malo krvarenje, blede boje a takodje i posle svakog odnosa, znam da je to posledica koriscenja pilula jer mi se to do sad nikad nije desavalo, a prvi put sam ih pocela piti, tak sam na pola prve kutije pa me zanima koliko je normalno da ta slaba krvarenja traju, da li ce da prestanu posle nekog vremena ili da predjem na neke druge pilule? Jer mi ova krvarenja stvarno smetaju. . . Hvala

    Odgovoreno: 10. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ne prestanu posle nekog vremena (posle mesec dana) , javite se vasem lekaru prvo da vas pregleda, zatim da vam prepise neke druge tkantracepcije.