Poštovani, pre nedelju dana momak je prilikom polnog odnosa koristio kondom. Nakon toga sam dobila pojačan sekret (mada sam ga i ranije imala ali ne u tolikoj količini) i svrab, dok se kod momka pojavilo crvenilo i takođe svrab. Sledeci put nismo koristili ništa, simptomi su se malo smanjili, međutim od juče se sve ponovo pojačalo. Sekret je kao što ste vi opisali na sajtu kao mladi sir, u grudvicama i posle polnog odnosa bukvalno curi. Ranije nisam imala takvih tegoba, kao ni momak. Da li je moguće da se sve to pojavilo zbog sekreta ili je možda kondom izazvao iritaciju? Jedino šta sam koristila za ublažavanje te tegobe je čaj od peršunovog lista. Da li imate neki savet na osnovi ovoga što sam vam napisala? Unapred vam se zahvaljujem! Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 10. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Imali ste tu upalu od ranije, mozda je kondom samo izazvao iritaciju, inace vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com