Postovani, pre dve godine sa unutrasnje strane vaginalnih ustana pojavile su mi se otvorene ranice koje se od tada ne menjaju, niti zarastaju. Radila sam papa-test, i redovno idem na ginekoloske preglede, rezultati sa papa testa su odlicni, kao i sa obicnog pregleda. Kada sam pitala svog ginekologa za te ranice, on nista nije rekao, sem da to nije nista ozbijno. Kako vreme prolazi sve se vise plasim da nemam neku od ozbiljnih polno prenosivih bolesti. Bila bih vam zahvala na odgovoru! Hvala unapred!

    Odgovoreno: 09. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.