Postovani, pre par meseci sam bila hospitalizovana zbog plucne embolije uzrokovane dubokom venskom trombozom, nakon dugo ispitivanja nastanka uzroka tromboze, utvrdjena je genetska mutacija leiden faktor v. Trenutno sam na antikoagulantskoj terapiji sa kompresivnom metodom, redovne kontrole krvi, dopler, itd. . . Moj ocaj, blago receno, pocinje i kad uvideh promene na "labia majora", dakle vene su se i tu pojavile koje su isprekidano nabubrene i izgledaju kao neke razbacane kvrgice dok kozha izgleda nekako opustena i stara, kao da pripada osobi od 60 godina. Ocajna sam, pored svega sto me snaslo ovo mi je jos samo jedan novi udarac, molim vas recite mi da li imate predstavu o cemu se tu zapravo radi, s cime se susrecem i da li postoji neka nehirurska terapija da se ovo sto pre ukloni? Unapred mnogo zahvalna

    Odgovoreno: 10. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, moja misljenja da ce se sve smiriti, cim se stabilizuje vasa primarno stanje pod antikaogulantskoj terapiji, jer sve povezano, tako mislim da je vase stanje ce biti privremeno.