Bavim se aktivno sportom i menstruacija mi nije redovna, medjutim, postala je redovna 2 meseca, ali 3. Mesec nikako da dobijem. Grudi su mi natecene i bole me. Radila sam test na trudnocu i negativan je, ali me interesuje da li je mozda ova menstruacija izostala jer u periodu kada sam trebala da dobijem pila sam ciprocinal, pa da li je taj lek mogao da je odgodi?

    Odgovoreno: 09. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Ciprocinal je antibiotik, a to nema veze sa menstruacijom, savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, prolactin i testosteron samo 14 dan ciklusa) .