Molim pomoc imam cin 3 carcinom in situ sil visokog stupnja. Mikrorganizmi -gardneralla vaginalis bila sam na biopsiji i kolposkopiji, patoloski nalaz je poktvrdio gore navedeno, moj dr mi spominje neku terapiju, dali da se lijecim ili idem jednostavno na konizaciju, sto mi je sigurnije?

    Odgovoreno: 08. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam kakva terapiju vam preporucio vas ginekolog, jer su razlicite prakse, to morate vi da odlucite, u zavisnosti od vaseg poverenja u ginekologa.