Poštovani, pila sam primolut nor radi izazivanja menstracije. Želim da proverim hormonski status pa me zanima da li da ga uradim 2. Dana ciklusa i da li će na rezultate uticati to što je menstruacija izazvana tabletama? Unapred vam se zahvaljujem na odgovoru. Branka

    Odgovoreno: 08. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse kada se radi hormonski status, moja praksa je (fsh, lh, estradiol, progesteron, prolactin 7, 14, 21 dan ciklusa) , inace primolut nece imati uticaj na rezultate.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #115816

    • Dr Rami Aburas 14. 05. 2013.

      Da postoji mogucnost da ste trudni, uradite test za trudnocu.

    • Postovanje imam redovne menstracije, ali sada sam dobila 8. 05. Ali kao da je kraj menzesa, tako malo imam, to znaci vec je treci dan, a kao da je zadnji. Postoil mogucnost trudnoce. Hvala