Postovani, borim se sasterilitetom godinama. Poslednji uz: 28. Dan ciklusa, endometrijum decidualno izmenjen 19. 3mm, corpus luteum 15mm. C. Douglasi: sl. Tecnost. Test za trudnocu uradjen 31. Dana ciklusa- negativan. Menstruacije neredovne na 28-40 dana. Da li postoji mogucnost da sam ipak trudna i da je test rano uradjen? Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 08. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Ponovite test za nedelju dana, inace bi vam savetovao da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, prolactin 7, 14 21 dan ciklusa) .