Molim vas za odgovor na pitanje, jako mi je hitno. Imala sam odnos sa deckom 6. -og dana nakon sto mi je prestala menstruacija. Imali smo odnos sa kondomom, ali je on pukao u nekom momentu, a on nije bio svrsio. Takodje, to mu je bila treca ejakulacija taj dan. Koja je vjerovatnoca da se desi trudnoca? Znam da postoji izvjesan rizik, ali koliki je tacno. Puno vam hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 07. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je vasa menstruacija trajala 5-6 dana zatim + 6 danana znaci to vam bio oko 12 dana ciklusa, onda postoji rizik da zatrudnite.