Zdravo. Imam 20 godina. Idem redovno na ginekoloske preglede, od 12 godine ima ciste na janiku, tj rekli su mi da imam pcos. Menstruacija mi je ne uredna, dobijam je na svakih 30-35 dana. Zadnju kontrolu sam imala u januaru, i rekla mi je dr da imam jajnike, ja sam mislila da sam trudna, al nisam bila, pa me zanima da li ja mogu da ostanem trudna? Trebala sam da je dobijem izmedju 6. 5-10. 5. 2013. A dobila sam je 12 dana ranije, i trajala mi je samo 4 dana, inace traje po 7-10 dana. Da li treba da se brinem da nesto nije uredu samnom? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj koji treba ispitati, uvek postoji sansa da zatrudnite, inace menstruacije od 30-35 dana nisu uredne, za svaki slucaj uradite test za trudnocu.