Ne znam dal sam na pravoj adresi, znam da cu morati posjetiti licno ljekara ali trenutno se jako bojim, rekli su mi da imam vodenu cistu da ce to samo otici ali evo godinu poslije tog ja nista osjetila nisam. . Oko vagine imam crvenilo kao opekline neke, bijelo pranje mi je ucestalo i neugodnog je mirisa a sto me najvise plasi je da ispod usnih imam neke otekline kao orah ispupceno je na jajnicima non stop sam ispirala i nosila striktno pamucni ves i to se povuklo bilo medjutim evo opet se vratilo. . Jako se plasim otici ginekolgu slutivsi najgore. .

    Odgovoreno: 06. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Imate 2 problema, 1) ciste nastaju usled hormonskog poremecaja, zato vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21, dan ciklusa)
      2) savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba samo adekvatno leciti, bez panike.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com