Zdravo. . Imam 17 godina. U srijedu ću ići kod ginekologa prvi put zato što imam bartolinijevu cistu, bar tako mislim. Uglavnom me zanima šta da radim? Šta da obučem? Da li je depilacija neophodna? I kako se liječi bartolinijeva cista? Kakav je hiruski zahvat? Ide li se kuci odmah ili se ostaje u bolnici? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 05. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Nista nije strasno, bolji da nosite suknje, u ovom slucaju brijanje je pozeljno, to je laka hirurska intervencija, istog dana se ide kuci. Bez panike.