Poštovani, imam jedno pitanje, odnosi se na moju mamu. Prije 21 godinu rodila je brata, sve je bilo ok dok prije nekih 7 godina se kolegici nije povjerila i rekla da od tad ima neke probleme, uglavnom operisala je tad (prije 7 godina) rekto vaginalnu fistulu, i sve joj je bilo ok, u zadnje vrijeme je ponovo nesto osjetila, i sad je zvala ginekkologa i zakazala termin. Da li mi vi mozete reći koliko je sad to opasno i zasto se ponovo javlja? Ona je cak kaze osjetila da joj je kao nesto ispalo (neka plastikica) . Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 04. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Neka uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi proverila da li ima upalu grlica materice (cervicitis) . .