Postovani ja znam da sam preterala vise. Ali me samo zbunjuju kazu mi idi kod nekog ginekologa nemoj da mu dajes podatke o ciklusu da ti tacno odredi. Pistivani vi ste jedini kojima verujem i ne shvatam kakva je razlika u tome da li svoje pidatke i ciklusu dajem ili ne ako se tacno vidi starost bebe stvarno mi nije jasno cemu to. Sa podacima i bez njih valjda se to vidi po merama i neznam cemu ne razumem se. Ja bi sad bila 8 mesec zar ne bi npr. Videli da sam pred pirodjajem. Stvarno mi nije jasno. I kad kazes boli me glava imam sinuse npr. Oni te prvo pregledaju pa ti valjda kazu da li su oni u pitanju. Tako i ovo iako sam imala pidatke valjda ultrazvuk vidi. Ja sam najvise isla na preglede cak i na ekspertski i rekla podatke ali se valjda to meri i vidi nisu diviljni podaci. Stvarno sam u lavirintu i gubim se skroz.

    Odgovoreno: 04. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo bez panike, pravite problem sami sebi bez potrebe, isto niti sam vas video niti pregledao, ali sam vam verovao prema podacima koji ste spomenuli, koliko se secam, kad sam vam izracunao starost trudnoce, reakao sm vam da je sve u granicama normale, dozvoljena greska je 3-4 dana + ili -, a to ne menja cinjenice u starost trudnoce.