Postovani, do pre dva meseca moj menstrualni ciklus je bio na 28 dana, normalnog inteziteta u trajanju do sest dana. Inace uskoro cu 43 godine i nisam radjala. Poslednja dva meseca je vrlo oskudan i traje do 3 maksimalno cetiri dana i pojavio se poslednji put na 21 dan. Na redovnoj kontroli kod ginekologa sam bila u oktobru mesecu 2012 i sve je bilo u savrsenom redu. Da li je ovo problem? I sta bi eventualno dodatno trebala da prekontrolisem ponovnim odlaskom kod lekara? Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 04. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) za pocetak, takodjem vam savetujem da uradite uz pregled da bi ste proverili da li imate cisticne janike.