Postovani, dobila sam rezultate na hlamidiju i pise da je negativan nalaz a u zagradi pise artefakti, pa me interesuje sta ti artefakti znace?

    Odgovoreno: 03. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Sve uredu, inace rec artifakti oznaci komponente slike koje su nastale prilikom njenog stvaranja, a u stvari nisu odraz svojstva pregledanih struktura koje se pojavljuju na konacnoj slici.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #115715

    • Dobila sam rezultat brisa ginekoloskog Masa artefakta i da treba da ponovim, interesuje me sta znači masa artefakta?

    • Dobila sam rezultat brisa ginekoloskog Masa artefakata i da treba da ponovim, interesuje me sta znači masa artefakata?