Postovani. Dobila sam 04. 04. Pa sam pila diane 35, pa sam opet dobila 29. 04. A sad nemam krvarenje pa sam zabrinuta. Molim vas za misljenje jer ima razloga za strah? Da napomenem da bi trebala 7 dana men da opet pocnem sa diane!

    Odgovoreno: 03. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Oralne kontracepcije ili diana 35, se uzimaju od prvog dana ciklusa po jednu tabletu dnevno, pa se ceka da se dobije menstruacija, zatim od sledeceg ciklusa se uzima od petog dana ciklusa po jednu tabletu dnevno, pa se ceka da se dobija menstruacija, i tako se nastavlja, javite se vasem ginekologu da vas pregleda.