Postovani, molim vas da mi odgovorite na sledeca pitanja: kakva je razlika, i da li postoji, izmedju vestacke i vantelesne trudnoce? Postoji li rizik za trdnicu vecinego kod spontane trudnoce? Dobila sam da pijem tabl. Emoquette 21 dan i kada sam procitala kontraindikacije mnogo sam se uplasila. Kakva su vasa iskustva sa tim tabletama? Molim vas da mi sto prije odgovorite jer sam mnogo uplasena.

    Odgovoreno: 03. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Emoquette su oralne kontracepcije, nemam iskustva sa tim preparatom. Vestacke i vantelesne trudnoce imaju isti znacaj. Neznam na sta mislite pod rizik za trudnica, vantelesno ili spontane trudnoce, vazno je da ztrudnite, isti je tok za odrzavanje trudnoce.