Imam bolne menstuacije i vec par godina koristim rapten k. Najvise ga pijem prvi i drugi dan ili drugi i treci dan. Pijem 3-5 tableta tokom jedne menstruacije. Zanima me da li je to stetno i moze li prouzrokovati neku bolest ili dovesti do steriliteta?

    Odgovoreno: 02. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Nije stetno, ali vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) , takdje da uradite uz pregled da bi ste proverili da li imate cisticne jajnike.