Postovani, pijem yaz pilule vec 4mjeseca zanima me da li moze od njih da se dobije salo na stomaku i da li moram praviti pauze prije 10mjeseci redovnog uzimanja pilula, i kolika minimalna pauza treba biti? Hvala

    Odgovoreno: 02. 05. 2013.

Komentari na pitanje: #115660

    • Dr Rami Aburas 07. 05. 2013.

      Savetujem vam da se konsultujete sa hematologom, , jer ja sam ginekolog. Inace trombocitopenije predstavljaju stanja sa smanjenim brojem trombocita. Spadaju u najčešće uzroke hemoragijskih sindroma.

    • anita burai 02. 05. 2013.

      Moja cerka ima 3 godine rocena je 1. 9. 2010 godine ona je bolesna od trombocitopenije vec tri godine se leci i nikad da se izleci uvek je u bolnici u beograd i u novi sad i najcesce je u zrenjaninu radi niskih trombocita i povecanih leukocita i sitnih osipa po kozi i krvarenja iz nosa ako moze neko da mi odgovori na ovo pitanje xvala dokle se leci trombocitopenija i dali je opasno kada spadnu trombociti do 10 i sta bi bilo dobro da se koristi da ne padaju tako cesto trombociti molim vas odgovorite mi jel je hitno