Postovani, dobila sam nalaz papa iiia grupa ascus. Vaginalni bris iii grupa, bakterijska vaginoza. Na kolposkopiji jod negativno polje, patoloski. I dr. Kaze da je zabrinjavajuce. Pre 2, 5god sam se porodila na carskom rezu, jer prirodni porodjaj nije uspeo. Uradjena mi je biopsija 3isecka. Cekam rezultat. Takodje pise pvu konusan, oue tackast. Molim za odgovor, jer imam u porodici maligna oboljenja i pusac sam.

    Odgovoreno: 01. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Asc-us –atipične skvamozne ćelije neodređenog značaja koju nastaju kao posledica upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com