Molila bi odgovor ako je moguce. Nakon duzeg vremena sam imala odnos sa partnerom. Posle dva dana pojavila mi se sekret koji je braon boje, neprijatnog mirisa kao na neku kiselinu, i pocima me svrbiti. Ne mogu nista tesno da nosim posto mi smeta i kao da dole na ulayu imam temperaturu. Toliko je vruce. Pijem tablete legravan. Pa je moje pitanje dali sam pokupila neku bolest ili je nesto drugo u pitanju. Puno vam hvala na pomoci. I dali treba da se javim ginekologu svome

    Odgovoreno: 29. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim vaginalnim brisevima, da bi ste proverlili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .