Konizaciju sam imala ove godine 12. 02 u sremskoj kamenici operisao me je dr. A mandic jer mi je papa bio iii gruba a biopsija cin 3, zvala sam za ph rezultate rekli su mi da su dobri posle toga sam krvarila po malo dve nedelje sam mirovala i menzis dobila tacno na 28dana ali nedelju dana ranije pojavilo mi se braonkasta krv pa sam morala da nosim uloske, lekar mi je rekao da je predmenstrualno krvarenje i 28. 03 sam dobila a kontrolu sam imala 27. 03 ph rezultati su mi (endo-i egzo -cervikalni resekcioni rub su bez displastičnih epitela) papa test treba da zakažem tek jula ali opet mi se javilo braonkasta krv koja je trajala 2-3 dana menstraciju sam trebala da dobijem 25. 04 ali jos nisam dobila i veoma sam uplasena jer prosli mesec sam dobila na 26 dan a sada mi kasni. Inace uvek je bila redovna kako sada da znam kada su mi plodni dani jer moj suprug i ja zelimo da osnujemo porodicu da napomenem da imam 29 godina i da nisam rađala, niti imala spontane pobačaje itd i da li smem da planiram trudnoću? Molim vas da mi sto pre odgovorite jer sam jako uspanicena unared hvala na odgovoru!!!!

    Odgovoreno: 28. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Po vasim opisu, sve uredu, mozete da planirate trudnocu, savetujem vamda proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje da uradite uz pregled da proverite da li imate cisticne janike.