Doktore, posto sam napravila pauzu mesec dana te nisam pila diane 35 jer mi je ginekolog rekao da prestanem (pila sam ih zbog akni) nisam jos dobila. Inace sam dobijala 25og dok sam pila diane 35, pa me zanima kada da ocekujem menstruaciju jer bih nastavila sa pilulama. Pre mi je menstruacija varirala nekad na 33, 31 pa i 35 dana. Imala sam odnose, prvih pola minuta bez a onda bi nastavili sa kondomom i sve je bilo u redu, nije pukao, pa se nadam da nisam trudna. Pila sam i neke antibiotike, mozda ce i zbog toga kasniti, ali me zanima koliko najvise da cekam i sta da uradim ako nakon toga ne dodje menstruacija? Hvala unapred. Pozdrav!

    Odgovoreno: 28. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Sacekajte jos 7 dana, ako ne dobijate menstruaciju, uradite test za trudnocu, inace nikad ne pocinjete diana 35 dok ne dobijate menstruaciju.